Polityka Prywatności

  1. Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna IZYSS Aneta Bednarczyk-Oleba z siedzibą przy ul. Pachnącego Groszku nr 3 w Józefosławiu  przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
  2. Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna IZYSS Aneta Bednarczyk-Oleba z siedzibą przy ul. Pachnącego Groszku nr 3 w Józefosławiu pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej.  Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
  3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień  ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
  4. Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna IZYSS Aneta Bednarczyk-Oleba z siedzibą przy ul. Pachnącego Groszku nr 3 w Józefosławiu używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
  5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
  6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
  7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej jest Pani Anna Pogorzelska.
  8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce POLITYKA PRYWATNOŚCI.