Dołącz do nas!

Poniżej znajdziesz opis stanowisk, na które obecnie rekrutujemy. Jeśli chcesz z nami pracować – wyślij CV w formacie PDF:

Administratorem danych osobowych jest Centrum Diagnozy, Terapii i Rozwoju Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Izyss Aneta Bednarczyk-Oleba z siedzibą w Józefosławiu. Z Administratorem można się skontaktować na adres email: poradnia@izyss.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności dostępnej na stronie: www.izyss.pl/polityka-prywatnosci

Rekrutujemy

Recepcjonistka / recepcjonista

Poszukujemy energicznej i chętnej osoby do pracy na stanowisku recepcjonistki w siedzibie firmy znajdującej się w Józefosławiu (pod Warszawą).

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy na niepełny etat
  • miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia

Obowiązki

  • obsługa pacjenta
  • potwierdzanie wizyt
  • pomoc w organizacji pracy Poradni
  • przygotowywanie dokumentacji
  • praca pon-pt w wybranych godzinach od 12:00 do 21:00

Wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i uśmiech na twarzy 🙂
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy z klientem
  • chęci uczeni się i rozwoju
  • umiejętność obsługi komputera i znajomość Microsoft Office (Word i Excel).
  • mile widziane wykształcenie psychologiczne lub pedagogiczne

Psycholog dzieci i młodzieży

Poszukujemy doświadczonego psychologa, chętnego do pracy z dziećmi i młodzieżą, w siedzibie firmy znajdującej się w Józefosławiu (pod Warszawą).

Oferujemy

  • wyposażone sale do terapii psychologicznej
  • współpracę i wymianę wiedzy z doświadczonym zespołem specjalistów
  • długoterminową współpracę
  • możliwość połączenia pracy z innymi obowiązkami – ilość pacjentów w zależności od dostępności kandydatów

Obowiązki

  • prowadzenie diagnozy i terapii pacjentów
  • prowadzenie diagnozy i kwalifikacja do terapii psychologicznej
  • współpraca z psychologiem, pedagogiem, neurologopedą w ramach prowadzonych terapii
  • współpraca i przekazywanie informacji zwrotnych dla rodziców
  • prowadzenie dokumentacji terapeutycznej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • chęć i pasja do pracy z dziećmi i współpracy z rodzicami
  • doświadczenia w prowadzeniu kwalifikacji do terapii psychologicznej
  • doświadczenie w prowadzeniu diagnozy psychologicznej
  • dostępności minimum dwa dni w tygodniu
  • gotowości do pracy w biurze i/lub w placówkach współpracujących
  • gotowość do pracy w (2-3h 2x w tygodniu, zajęcia indywidualne i grupowe, w tym z dziećmi z orzeczeniem)